Recenzie

KRASNA PRACA!! lamelove stropy, ktore vybrala manzelka su ukazkove! nakoniec som velmi spokojny aj so zenou. Odporucam vas

Ivan Horák
24 / 4 / 2023

Výborný servis na obchodnom oddelení. Kvalita používaných materiálov je neporovnateľne vyššia oproti väčšine iných spoločností ktoré my posielali vzorky. Do budúcna ak budem znova objednávať, rozhodne ich opäť objednám od tejto spoločnosti.

Marián Novák
14 / 4 / 2023

S manželom sme mali už dlhšie vysnívané ako chceme obložiť náš domček, avšak nikde sme nešli nájsť fasádny obklad ktorý by splnil našu predstavu. Väčšinou mali zastaralý dizajn alebo neboli dosť odolné. Hľadali sme až kým nám kamarát neodporučil Nemi Trade. Milé a veselé žienky nám odporučili WEO 60 ktorý naplnil nadmieru naše očakávania už podľa zaslanej vzorky sme vedeli že ho chceme. Tak sme si ho objednali a montáž sme zvládli svojpomocne. Veľmi sa teším a určite budem ďalej odporúčať túto firmu.

Veronika Mužiková
13 / 4 / 2023

Jednotka na trhu. Odporúčam

František Novák
12 / 4 / 2023

Pre mňa osobne je na prvom mieste odborný prístup a profesionalita. So všetkým sme boli spokojní.

Jozef Baran
7 / 4 / 2023

Na prvý pohľad vás zaujme moderný vzhľad lamelovej fasády no môže vás odradiť cena. Za kvalitu sa platí a neľutujeme naše rozhodnutie. Je to investícia na dlhé roky preto bolo pre nás dôležite čo budeme mať na fasáde. Kvalita obkladu, prevedenie, všetko OK. Odporúčam Nemi Trade

Monika Crespova
23 / 3 / 2023

VSETKO SUPER, OD OBJEDNAVKY, CEZ DOPRAVU, AZ PO MONTAZ!

Peter Badušek
23 / 3 / 2023

Maximálna spokojnosť. Poradili mi s výberom lamelového obkladu. A následne sa postarali aj o doručenie a inštaláciu. Môžem len odporúčať. SUPER !

Matej Fečko
8 / 3 / 2023

Prehľadne odkomunikovaná objednávka. Splnené všetko ako bolo dohodnuté ohľadom dodania. Rýchla a precízna montáž.

Štefan Cipruš
4 / 3 / 2023

Lamelové obklady na steny sú moderné a praktické riešenie. Zdvihli útulnosť nášho domu a naplnili ho vôňou dreva. Zvažovali sme viaceré spoločnosti avšak kvalita viditeľná na vzorkách od Nemi Trade, nás presvedčila vybrať si práve tie od nich.

Dominik Molnár
2 / 3 / 2023