Referencie

Hodnotenia zákazníkov


Recenzie na facebooku Recenzie na Google
4,9
3 recenzie

S manželom sme mali už dlhšie vysnívané ako chceme obložiť náš domček, avšak nikde sme nešli nájsť fasádny obklad ktorý by splnil našu predstavu. Väčšinou mali zastaralý dizajn alebo neboli dosť odolné. Hľadali sme až kým nám kamarát neodporučil Nemi Trade. Milé a veselé žienky nám odporučili WEO 60 ktorý naplnil nadmieru naše očakávania už podľa zaslanej vzorky sme vedeli že ho chceme. Tak sme si ho objednali a montáž sme zvládli svojpomocne. Veľmi sa teším a určite budem ďalej odporúčať túto firmu.

Veronika Mužiková
13 / 4 / 2023

Výborný servis na obchodnom oddelení. Kvalita používaných materiálov je neporovnateľne vyššia oproti väčšine iných spoločností ktoré my posielali vzorky. Do budúcna ak budem znova objednávať, rozhodne ich opäť objednám od tejto spoločnosti.

Marián Novák
14 / 4 / 2023

Na prvý pohľad vás zaujme moderný vzhľad lamelovej fasády no môže vás odradiť cena. Za kvalitu sa platí a neľutujeme naše rozhodnutie. Je to investícia na dlhé roky preto bolo pre nás dôležite čo budeme mať na fasáde. Kvalita obkladu, prevedenie, všetko OK. Odporúčam Nemi Trade

Monika Crespova
23 / 3 / 2023