Nenechajte sa nachytať

 • 16 / 5 / 2023
 • #ostatné

Medzi firmami existuje konkurenčný boj o zákazníka, čo je zdravé a potrebné.

Každá firma má veľa možnosti, ako presvedčiť svojho potencionálneho zákazníka na svoju stranu. Je len na nej, aké stratégie zvolí. Povedzme si pravdu, dnes človek zoženie všetko, záleží už len na kvalite, pôvode a na informáciách, ktoré zákazníkovi predloží.
Na našom trhu sa začali objavovať firmy, ktoré chcú kopírovať vlastnosti produktov a uvádzať o produktoch technické informácie, ktoré ich produkty nemajú. To už nie je marketingová stratégia, ale podľa nás KLAMANIE ZÁKAZNÍKA. Preto si kladieme za povinnosť túto informáciu našim zákazníkom poskytnúť.
Ak zvažujete na svoj dom, chatu, alebo iný projekt zakomponovať lamelovú fasádu, v prvom rade sa presvedčte o kvalite produktu a či skutočne spĺňa technické parametre, ktoré predajca deklaruje.
V prípade, že tovar len nekupujete ale požadujete od danej firmy aj montáž lamelovej fasády, za všetko hovoria referencie firmy ako fotografie, google recenzie alebo recenzie na sociálnych sieťach.

My v NEMI trade ponúkame svojim zákazníkom len overený tovar, ktorý si sami vyrábame alebo kupujeme priamo od Európskych výrobcov. Konkurencia siaha po tovare z Číny.
Inak tomu nie je ani pri lamelových fasádach, terasových doskách, moderných plotoch a slnolamoch.
Naša firma Nemi Trade je VÝHRADNÝM DOVOZOCOM francúzskej spoločnosti Fiberdeck s dlhoročnými skúsenosťami.
Nemáme čo skrývať a za svojho dodávateľa sa nehanbíme, ba sme naň hrdý 😊

www.fiberdeck.com

V časti WHERE TO BUY si nájdete našu spoločnosť Nemi Trade s.r.o ako jedinú v okolitých štátoch Česka, Slovenska, Maďarska, Rakúska, Poľska.

My našim zákazníkom podávame len informácie, ktoré sú pravdivé a podložené.

Hlavné benefity

 • Farebná stálosť 20 rokov
 • UV stabilnosť
 • 95% materiálu pochádza z recyklovania
 • Všetky produkty sú znova 100% recyklovateľné
 • Drevené vlákna sú len z certifikovaných výrubov označením FSC
 • Certifikát na horľavosť
 • Technické vlastnosti produktov testované v laboratóriách, podložené skúškami podľa noriem

Toto všetko vám vieme nie len povedať, no aj podložiť dokumentami priamo od výrobcu Fiber Deck. Dokumenty uverejňujeme v tomto článku, ako aj pri každom produkte.

REKLAMA NAŠEJ KONKURENCIE

Aby sme boli korektní a nehrali „špinavú hru“ a nepoškodzovali „bonitu“ konkurencie, názvy firiem sme začiernili. Nie je teda zrejmý názov predajcu, no každý sa vie dovtípiť podľa fotiek alebo reálnych vzoriek o aký produkt ide, s akým pôvodom.

Skutočne si myslíte, že sa nehorľavosť testuje takto a že drevoplastová doska môže byť nehorľavá? Každý materiál na fasádach je horľavý a jeho odolnosť sa určuje na laboratórnych testoch. Podľa výsledkov získa hodnotenie A1,A2,B,C,D,E,F. Viac o jednotlivých triedach sa dočítate TU.

Naše fasádne lamelové dosky WEO 35,WEO 60, WEO CLASSIC, WEO BRISE SOLEIL spĺňajú technickú triedu E.
Podľa normy: EN ISO 11925-2
Klasifikácia: EN 13501-1 + A1
Certifikát originál od výrobcu na stiahnutie TU.
Preložený certifikát na stiahnutie TU.

Zdá sa vám táto fotka povedomá ? Áno ide o rovnaký produkt, ako na fotke vyššie, kde predajca deklaruje nehorľavosť. Produkt je priamo dostupný na stránke Made In China.com. Pôvod produktu aj jeho kvalita vám asi bude jasný.

Farebná stálosť až 20 rokov? Podložená čim? Alebo len marketing?

Lamelova fasada, lamelovy obklad na fasadu, Nemi Trade, WPC slovakia, Wood plast, WPC fasada, lamelový obklad na dom, lamelova brana, skrasli dom, WEO 35, WEO 60,WEO Classic lamely na dom, wpc lamely

Naša referenčná fotka po montáži. Znova sa nemáme za čo skrývať, realizácia Trnava po dohode s domácim majiteľom možná obhliadka. UV odolnosť a farebnú stálosť garantujeme na základe testov aj skúsenosti, výrobca FiberDeck predal doposiaľ viac než 1.000.000 m2 lamelového fasádneho obkladu.
UV odolnosť podložená v technickom liste
Podľa normy: NF EN 927-6
Test na farebnú stálosť kolorimetria
Podľa normy: NF EN 15534-1 +A1
Technický list pre produkty si možete siathnuť:
WEO 35 - TU
WEO 60 - TU
WEO CLASIC - TU
WEO BRISE SOLEIL – TU

Okrem iného v technických listoch nájdete aj ostatné testované parametre ako sú:
Mechanické vlastnosti
Fyzikálne vlastnosti
Tepelné vlastnosti
Odolnosť
A iné podrobnejšie údaje.

Lamelova fasada, lamelovy obklad na fasadu, Nemi Trade, WPC slovakia, Wood plast, WPC fasada, lamelový obklad na dom, lamelova brana, skrasli dom, WEO 35, WEO 60,WEO Classic lamely na dom, wpc lamely

Samozrejme takých predajcov je určite viac. Všetko je pôvod Čína, priamo dovoz SK, CZ alebo to konči v Poľských prístavoch, kde to znova putuje na SK a CZ trh. Dizajn kopírovaný, no technické vlastnosti vám nik nemôže garantovať.

No a na záver? Asi len toľko, že ak už máte zakúpenú fasádu neznámeho pôvodu musíte pevne veriť , že tých 20 rokov vám vydrží v plnej kráse. No ak sa ešte len rozhodujete pre kúpu, prečítajte si tento článok ešte raz a veríme, že vám bude nápomocný pri rozhodovaní pre váš vysnívaný projekt.

Ešte vás môže napadnúť otázka, prečo veriť práve nám. Celá naša história začala našim projektom. Keď my sami sme si vysnívali lamelovú fasádu, no žiaden kvalitný produkt na trhu v tej dobe nebol. Verte, že sme si prešli všetkými dovezenými vzorkami aj lákavými ponukami. No nakoniec sme vsadili na kvalitu a overený pôvod. Ten chceme podávať ďalej, vám.

SVOJIM PRODUKTOM VERÍME. SAMI ICH MÁME ZALOŽENÉ NA VLASTNOM DOME, KTORÝ NÁM DNES SLÚŽI AKO VZOROVÝ DOM PRE VÁS, NAŠICH ZÁKAZNÍKOV.

Vzorový dom je vzdialený 5 min od nášho Showroomu, ktorý sa nachádza TU.

Pozrite si naše referencie na fasádne lamely.

REFERENCIE

Odkazy na naše produkty spomenuté v tomto článku:
WEO 35 - TU
WEO 60 - TU
WEO CLASIC - TU
WEO BRISE SOLEIL – TU

Neváhajte nás kontaktovať s vašimi požiadavkami alebo otázkami

Máte záujem o tento produkt? Potrebujete poradiť? Kontaktujte nás.

Ako to funguje?
 1. Ak ste si vybrali produkt môžete ho objednať telefonicky
  +421 918 922 156, cez e-mail obchod@nemitrade.sk alebo
  v našom e-shope.
 2. Ak potrebujete akokoľvek poradiť, kontaktujte nás cez kontaktný formulár alebo telefonicky.
 3. Sme vám k dispozícii každý pracovný deň od 8:30-16:30.
 4. Spravidla reagujeme na vaše požiadavky do 24hod.
Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Zadajte vaše telefónne čislo.
Napíšte nám správu.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...